הסדרי נגישות אתר יאמו דיגיטל בע״מ 

מבוא

חברת יאמו דיגיטל בע”מ (להלן: “החברה”), מחויבת לנושא השירות והנגישות. מטרת החברה היא לאפשר לכל לקוח, לרבות לקוחות בעלי מוגבלות, ליהנות משירות וחווית משתמש חווית קניה הוגנת, מכובדת ונגישה.

החברה פועלת רבות ליישום הנגשה לאנשים עם מוגבלויות, אנו מבצעים התאמות נגישות בערוצים דיגיטליים. התאמות אלו מתבצעות על פי הוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ”ח-1998 ותקנותיו. 

הדרכת עובדים

כלל עובדי החברה עוברים הדרכה כללית מקצועית הכוללת הדרכה פרונטלית הטמעת נהלים והענקת מידע בכל נושאי השירות הנגיש.

רמת הנגישות באתר

התאמות הנגישות נעשו בהתאם לתקן WCAG 2.0 לרמה AA, אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת שישאר נגיש בכל זמן. בין אם אתם בעלי מוגבלות פיזית ובין אם לאו, בממשק הנגישות תוכלו למצוא את הטכנולוגיות המתאימות, אשר בעזרתן תוכלו להתאים את תצוגת האתר עבורכם בהתאם למגבלות. האתר מאפשר צפייה מכל הדפדפנים הנבחרים בגרסאות המעודכנות ביותר: Google Chrome, FireFox, Safari, Microsoft Edge ומותאם לשימוש בדפדפני הסלולר Safari ל-IOS ו- Chrome לאנדרואיד.

תפעול האתר ועזרי נגישות

באתר יש כפתור נגישות המאפשר מספר פעולות.

  • הגדלה והקטנה של כלל הפונטים באתר בהתאם לדרישת הגולש. 
  • שינוי צבעי האתר לניגודיות גבוהה.
  • שינוי צבעי האתר לניגודיות הפוכה.
  • שינוי צבעי האתר לגווני אפור.
  • שינוי לניווט בתוך האתר באמצעות מקלדת בלבד.
  • הדגשת טקסטים.
  • הדגשת קישורים.

 

דרכי פנייה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות

למרות מאמצינו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, ייתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא בעבורם הפתרון הטכנולוגי. ייתכן ויתגלו עמודים חדשים לאחר תאריך ההנגשה כלא נגישים, יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר, להוסיף ולעדכן יכולות לממשק הנגישות באתר, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר, בכל רגע נתון בהתאם להתקדמות הטכנולוגית.

במידה ומצאתם תקלה, או שאינכם מסתדרים עם ממשק הנגישות, או שיש לכם רעיונות לשיפורו, נשמח לשמוע מכם. בלחיצה על “יצירת קשר” הנמצא בתחתית האתר, תוכלו למלא משוב ולספר לנו על חוויתכם באתר. בנוסף, ניתן לפנות למייל בכתובת office@yamo-digital.co.il והוא יגיע לצוות האחראי על נגישות האתר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל דרך!

יצירת קשר עם רכז הנגישות של החברה

שם: דניאל הלפן גניש

טלפון: 0507817772

דוא”ל: office@yamo-digital.co.il

נגישות במשרדי החברה

משרדי החברה ממוקמים ברחוב סוקולוב 46 הוד השרון. 

משרדי החברה בעלי כניסה נגישה.

יש חניית נכים במקום.

צוות יאמו דיגיטל בע”מ משקיע מאמצים ומשאבים רבים בממשקי הנגישות של נכסי החברה, כך שהשימוש באתר יהיה נגיש ככל שניתן. אנו מאמינים כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

גלישה נעימה!